Kontakt

Dane kontaktowe

Dzia艂 sprzeda偶y krajowej
Micha艂 W贸jcik
Manager ds. sprzeda偶y
+48 664 941 928
michal.wojcik@villa-verde.e

Dzia艂 sprzeda偶y zagranicznej
Boris Ramb
International Sales Manager
+49 266 294 979 110
boris.ramb@villa-verde.eu

Dzia艂 Logistyki
Magdalena Hellmann
Manager ds. Logistyki
+48 664 941 927
magdalena.hellmann@villa-verde.eu

Dzia艂 Ksi臋gowo艣ci
Bernadeta Mordyl
G艂贸wna Ksi臋gowa
+48 14 646 06 05
bernadeta.mordyl@villa-verde.eu

Dzia艂 Kadr
Marzanna Jakubas
Kierownik ds. kadr i p艂ac
+48 14 646 06 08
marzanna.jakubas@villa-verde.eu

Dzia艂 Zakup贸w
Sylwia Czosnyka-K艂usek
Manager ds. Zakupu
+48 660 436 297
sylwia.czosnyka@villa-verde.eu

Dzia艂 Obs艂ugi Sklepu Internetowego
Joanna Czosnyka-Czerwi艅ska
Starszy Specialista ds. Sprzeda偶y
+48 14 646 07 39
joanna.czosnyka@villa-verde.eu

Formularz kontaktowy

    Nasze minimalna wielko艣膰 zam贸wienia to 1 000鈧 netto, do tej ceny nale偶y doliczy膰 koszty wysy艂ki oraz w艂a艣ciwy podatek VAT

    Do wszystkich kraj贸w z UE oraz poza ni膮, po wcze艣niejszych uzgodnieniach biznesowych

    Nasze produkty s膮 obj臋te certyfikatem jako艣ci RAL kt贸ry gwarantuje jako艣膰 wyrobu i poprawny jego proces spalania. Poza certyfikatem korzystamy z w艂asnego laboratorium do sta艂ego nadzoru surowc贸w i wyrob贸w gotowych.

    Przy zam贸wieniu powy偶ej minimalnej jednostki paletowej dla danego produktu wyst臋puje mo偶liwo艣膰 dostosowania oferty do potrzeb klienta.
    Wykonujemy indywidualne projekty etykiet, naming produkt贸w, dobranie niestandardowych zapach贸w.

    Call Now Button